2.ROČNÍK 2020-2021

PRINCÍP AKCIE

Zapojený starosta zašle zo svojho platu jednorázový príspevok na celý ročník vo výške 240 € (v prepočte 20€/mesiac) do spoločného banku a každý mesiac starosta, ktorý bol vylosovaný, žrebuje ďalšieho v poradí. Každé odovzdávanie výhry a rovnako aj žrebovanie je natáčané na video a publikované. Príspevky nie sú platené z rozpočtu obce, ale VÝHRADNE zo súkromných zdrojov zapojeného starostu.

POČET CELKOVO PRIHLÁSENÝCH: 137
67 uhradených príspevkov
4 odstúpili z akcie
66 neuhradených príspevkov!

AKTUÁLNA SUMA Z UHRADENÝCH PRÍSPEVKOV
15 120 € na rok
1 260 € pre každého výhercu

* Účastníci označení ZELENOU už svoj príspevok uhradili.
Veronika Kubíková Malé Zálužie Nitra
Vladimír Šalkovský Repište Žiar nad Hronom
Peter Hajdúch Bohunice Ilava
Jozef Grapa Krásno nad Kysucou Čadca
František Tyukos Imeľ Komárno
Iveta Pavliková Slavkovce ODSTÚPILA
Ľubica Karasová Palárikovo Nové Zámky
Anton Varecha Vysoká nad Kysucou Čadca
Martin Pavlík Makov Čadca
Mikuláš Csoma Dobrá Trebišov
Jozefína Uhaľová Zemplínska Teplica Trebišov
Július Ferencz Šávoľ Lučenec
Jozef Mačo Šarišské Michaľany Sabinov
Ján Pružina Lutila Žiar nad Hronom
Peter Minárik Zamarovce Trenčín
Monika Vajda Obid Nové Zámky
Ladislav Kohut Zemplínske Kopčany Michalovce
Jozef Dudžák Spišské Hanušovce Kežmarok
Juraj Vozár Kremnické Bane Žiar nad Hronom
Dušan Ďuríček Horný Hričov Žilina
Mária Gallovičová Nemešany Levoča
Miriam Mokošová Bziny Dolný Kubín
Juraj Guzej Parchovany Trebišov
Richard Červienka Bernolákovo Senec
Ladislav Tomáň Sedliacka Dubová Dolný Kubín
Daniela Galandová Snina Snina
Pavol Azari Bidovce Košice - okolie
Juraj Jevin Pusté Čemerné Michalovce
Alena Záhoreczová Choča Zlaté Moravce
Pavol Kuba Koválov Senica
Branislav Čižmárik Nemecká Brezno
Ľubica Potocká Podhorany Prešov
Dušan Kazimír Jedľové Kostoľany Zlaté Moravce
Jozef Grman Kamenin Nové Zámky
František Gőgh Veľké Úľany Galanta
Marián Beňa Mokroluh Bardejov
Rudolf Frýželka Úľany nad Žitavou Nové Zámky
Juhászová Rozália Paňovce Košice - okolie
Lenka Kovačevičová Košice MČ Nad jazerom Košice
Slavomíra Daráková Gregorovce Prešov
Anikó Rabay Ohrady Dunajská Stwhitea
Peter Koščo Plechotice Trebišov
Peter Čeman Tuhár Lučenec
Daniel Gelien Slaská Žiar nad Hronom
Zoltán Hájos Dunajská Stwhitea Dunajská Stwhitea
Jana Gazdičová Liptovská Porúbka Liptovský Mikuláš
Peter Straňák Vinodol Nitra
Martina Bohušová Ďurčiná Žilina
Ivan Antal Lehota nad Rimavicou Rimavská Sobota
Igor Hianik Pezinok Pezinok
Eva Gáborová Dražkovce Martin
Peter Köpöncei Plášťovce Levice
Miroslav Konštiak Koniarovce Topoľčany
Pavel Galamboš Viničné Pezinok
Roman Súkeník Zemianske Sady Galanta
Martin Palka Mojmírovce Nitra
Ladislav Polák Jasová Nové Zámky
Peter Kováčik Krškany Levice
Silvester Nestarec Jablonica Senica
Anna Sýkorová Svinná Trenčín
František Kopej Zbudské Dlhé Humenné
Katarína Forgáčová Orovnica Žarnovica
Ján Adámik Hrabičov Žarnovica
Viera Belanová Dedinka Nové Zámky
Mária Segíňová Kostoľany pod Tribečom Zlaté Moravce
Zuzana Frajková Trenčianske Teplice Trenčín
Tatiana Botková Kšinná Bánovce nad Bebravou
Peter Fandl Dlhá Trnava
Eva Holbová Mikušovce Ilava
Mária Hládeková Ivanovce Trenčín
Anton Chrvala Smolenice Trnava
Iveta Paulova Biely Kostol Trnava
Dagmar Mikudíková Brvnište Považská Bystrica
Dušan Šebok Kráľová pri Senci Senec
Ivan Seňan Veľká Paka Dunajská Stwhitea
Marian Csákvári Čata Levice
Svetlana Královičová Križovany nad Dudváhom Trnava
Róbert Balkó Kolíňany Nitra
Nadežda Babiaková Banská Štiavnica Banská Štiavnica
Rudolfa Novotná Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou
Alexander Udvardy Halič Lučenec
Zuzana Škotková Beharovce Levoča
Radomír Brtáň Košeca Ilava
Monika Hamaďaková Kamenica nad Cirochou Humenné
Janka Stupňanová Konská Žilina
Mária Horváthová Hubice Dunajská Stwhitea
Lýdia Fačková Istebné Dolný Kubín
Dušan Badinský Senec Senec
František Richter Lovce Zlaté Moravce
Adrián Takács Hrubý Šúr Senec
Ján Matej Ožďany Rimavská Sobota
Ján Behro Lúky ODSTÚPIL
Gabriela Kopnická Slovinky Spišská Nová Ves
Mária Jankovičová Bellova Ves Dunajská Stwhitea
Róbert Klubica Vlachy Liptovský Mikuláš
Kristína Jakócsová Diakovce Šaľa
Július Nehoda Zádiel Košice - okolie
Karol Revaj Klin Námestovo
Renáta Demková Hrašovík Košice - okolie
Kornélia Sádovská Plavé Vozokany Levice
Jozefína Bartoňová Plavecký Peter Senica
František Korečko Bačkovík ODSTÚPIL
Tibor Čičmanec Chrenovec-Brusno Prievidza
Martina Bednárová Domaňovce Levoča
Václav Hudák Bartošovce Bardejov
Ladislav Oravec Malý Slavkov Kežmarok
Katarína Ivaničová Pozba Nové Zámky
Katarína Töröková Báb Nitra
Ivan Varga Jelenec Nitra
Iveta Tomková Sady nad Torysou Košice - okolie
Marián Pohly Smolnícka Huta Gelnica
Jaroslav Mitaš Stránske ODSTÚPIL
Alžbeta Patayová Ladice Zlaté Moravce
Erika Ondrejková Čachtice Nové Mesto nad Váhom
Peter Kružel Vavrečka Námestovo
Dušan Málik Bzince pod Javorinou Bardejov
Peter Kučík Potvorice Nové Mesto nad Váhom
Štefan Šipoš Ižkovce Michalovce
Dušan Macho Práznovce Topoľčany
Ján Cundra Nižná Polianka Bardejov
Ján Petroch Čelovce Veľký Krtíš
Szabolcs Kremmer Bíňa Nové Zámky
Rastislav Bobocký Podolie Nové Mesto nad Váhom
Alena Jelušová Madunice Hlohovec
Kamil Bodnár Zemplínska Nová Ves Trebišov
Andrej Hamran Dulovce Komárno
Michal Krcho Košice - mestská časť Košická Nová Ves Košice III
Jana Sabolová Veľký Slivník Prešov
Ján Klačko Hrubá Borša Senec
Viera Strelová Výborná Kežmarok
Michal Krško Divinka Žilina
Viera Pavlišková Benkovce Vranov nad Topľou
Antonín Zámečník Vyšný Kubín Dolný Kubín
Jaroslav Golodžej Uzovce Sabinov
Bystrík Ižold Kozárovce Levice
Iveta Feketeová Okoličná na Ostrove Komárno
Róbert Szurdi Telince Nitra

PREDPOKLADANÁ SUMA PRE KAŽDÉHO VÝHERCU:

*V prípade úhrady príspevku všetkými účastníkmi

2 620 €

PREDPOKLADANÁ CELKOVÁ SUMA NA ROK:

31 440 €

ŠTARTUJEME: SEPTEMBER 2020

REGISTRÁCIA

    Obnovil som prihlásenie do 2. ročníka akcie, a viacerí z Vás sú už prihlásení.
    Tí, ktorí to nestihli, tak na stránke PODMIENKY A REGISTRÁCIA sa môžu ešte bez problémov prihlásiť do 3.7.2020.